Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Správa bytových a nebytových domov, vyťažovanie rekreačných objektov

Naša spoločnosť sa už niekoľko rokov zaoberá správou bytových a nebytových domov, ako aj správou, prevádzkou a vyťažovaním rekreačných objektov. Našim cieľom je zabezpečiť čo možno najlepšie fungovanie, resp. prevádzku týchto objektov. Samozrejme, nikdy to nie je úplne bez problémov, nie sme predsa kúzelníci. Hlavná myšlienka správy objektov ako takej, tak ako to to chceme a robíme my je taká, aby mal majiteľ nehnuteľnosti(bytu, apartmánu, chaty, chaletu, či hotela) s jeho prevádzkou, čo najmenej starostí.

Od počiatku presadzujeme moderný prístup k tejto činnosti a to najmä v tom, aby sme tu vždy boli pre zákazníka, aby sme vždy riešili veci a problémy v čo najkratšom čase a čo možno najefektívnejšie. Zastávame názor, že my sme tu pre našich klientov a nie oni pre nás. Preto nemáme v našej spoločnosti žiadne úradné hodiny v kancelárií, ani na call centre. Naši klienti majú vždy komplexnú a pravidelnú informáciu o ich nehnuteľnosti a to nie len prostredníctvom správcovského, či rezervačného systému.

Pre nás je veľmi dôležitý aj osobný kontakt s klientom. U nás sa vieme s ktorýmkoľvek majiteľom vždy stretnúť a prebrať jeho pripomienky, či starosti.

 

Našim klientom ponúkame štandardnú, ako aj vyššiu formu správy a prevádzky nehnuteľností, kde patria najmä tieto hlavné služby:

- technická správa budov

- upratovacie služby a údržba zelene

- riadenie odpadového hospodárstva

- obchodná správa budovy

- ekonomické činnosti

- dokumentačná a archivačná činnosť:

- riadenie spotreby energií:

- komplexnú správu vašej nehnuteľnosti pre potreby v turistickom ruchu

- obsadzovanie/vyťažovanie vašej nehnuteľnosti prostredníctvom turistických portálov

- správa sociálnych sietí, tvorba web prezentácii, marketingové balíky a kampane.

- ubytovanie a starostlivosť o hostí počas ich pobytu

- upratovanie, pranie a príprava nehnuteľnosti na ďalšie pobyty

- pravidelná údržba vrátane zimnej a letnej údržby ( sneh a kosenie )

- pravidelné reporty pre majiteľov

- poradenstvo a právny servis

čo je to vyššia forma správy?

- ste vlastníkom nehnuteľnosti v atraktívnej lokalite z pohľadu cestovného ruchu?

- máte záujem brať zisky z vašej nehnuteľnosti, ale nemáte dostatok priestoru sa venovať správe, údržbe, obsadzovaniu vašej nehnuteľnosti?

24 hodinové call centrum

profesionálny tím pracovníkov s mnohoročnými skúsenosťami

PRESADZUJEME MODERNÝ PRÍSTUP KU SPRÁVE A PREVÁDZKE NEHNUTEĽNOSTÍ