Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitná kancelária REAL21 Slovensko pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Za toto obdobie sme pre našich klientov sprostredkovali veľké množstvo obchodov a to nielen na Slovensku. Už roky aktívne pôsobíme v Českej republike, Chorvátsku a teraz po novom aj v Poľsku. Našim klientom ponúkame osobný, profesionálny, rýchly a efektívny prístup v oblasti realitných služieb.

Sme skutoční realitní profesionáli s mnohoročnými skúsenosťami podloženými niekoľkoročným vzdelávaním v oblasti realitného biznisu.

Naším základným heslom pre realitný obchod je: "rýchlo, jednoducho, profesionálne a úspešne“.

Naši klienti sú u nás vždy na prvom mieste. Snažíme sa im poskytovať komplexné  a najmä profesionálne realitné služby, v rámci ktorých majú naši klienti kompletný realitný, právny, ako aj ekonomický servis.

Našou najväčšou devízou sú profesionálny prístup, dlhoročné skúsenosti a kvalitní tím realitných profesionálov. To všetko podporené silnou marketingovou podporou vrátane inzercie na najväčších slovenských realitných portáloch a prezentácií na sociálnych sieťach.

Chceme Vám pomáhať hľadať a predávať Vaše nehnuteľnosti profesionálne, rýchlo, jednoducho a bez vašich starostí. Poskytneme Vám istotu korektného a bezpečného zrealizovania realitného obchodu.

Sme tiež dlhoročnými členmi Realitnej únie Slovenska

Budeme veľmi radi, ak sa na nás obrátite.

Váš tím REAL21