Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Real21.travel

Naša zážitková agentúra REAL21.travel Vám ponúka najrozmanitejšie možnosti v cestovaní a trávení voľného času. Našim hlavným cieľom je poskytnúť vám kvalitný zážitok v rámci cestovania a relaxu, či už na zimnej, alebo letnej dovolenke.

Prioritou je kompletný a kvalitný servis, pretože všetky naše objekty a okolie dôverne poznáme. Jedným z najdôležitejších faktorov je pre nás čistota našich objektov, pretože to je určite základ na kvalitný a príjemný pobyt.

Vyskladali sme pre Vás mix toho najlepšieho pri mori a na horách. 

Zažite čaro najlepšej zimnej dovolenky na Slovensku v top lyžiarskom stredisku JASNÁ, či nezabudnuteľnú dovolenku pri "slovenskom" mori na našich apartmánoch a vilách v Chorvátsku. Poďte s nami na úžasnú dobrodružnú rodinnú dovolenku do našich chát v horách na Táloch v Nízkych Tatrách. Objavte krásy Beskydov v nádhernej lokalite Veľkých Karlovíc a okolia.

Cestovanie je zábava...

Bývaj s nami na svojich cestách...

Naše ubytovanie vždy spĺňa tie najnáročnejšie atribúty. Všetky naše objekty patria k vyššiemu štandardu ubytovania, či už sú to apartmány, vily, alebo chaty. Záleží nám, aby ste sa u nás cítili naozaj výnimočne, preto si dávame záležať aj na drobných detailoch.

REZERVUJ TU