Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne u nás! Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom nachádzajúci v obci Krakovany neďaleko Piešťan.

Ide o luxusný veľkometrážny rodinný dom, ktorý má celkovú zastavanú plochu 331 m2.  Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby s malým šatníkom, veľkej garáže, technickej miestnosti, ktorá slúži aj ako práčovňa, veľkej dennej časti, kde je spojená obývacia časť s jedálňou a kuchyňou. Hneď vedľa kuchyne sa nachádza aj priestranná špajza.  V dennom priestore sa tiež nachádza krásny veľký krb, ktorý je vidno, tak z obývacej časti, ako aj z kuchyne. Krb má výduchy aj na horné poschodie, čiže je ním možné vykurovať v podstate celý dom. Ďalej sa na prízemí domu nachádza hosťovská spálňa a kúpeľňa s toaletou. Na prvom poschodí domu sa nachádza hlavná spálňa s veľkým šatníkom, vlastnou kúpeľňou a výstupom na balkón. Potom sú tu dve detské izby, veľká samostatná kúpeľňa s toaletou a otvorený priestor, ktorý može slúžiť napríklad ako pracovňa, alebo herňa pre deti.

V celom dome je plynové podlahové kúrenie a pri veľkých oknách konvektory. Na streche je solárny systém na ohrev teplej vody a bazéna. V dome sa nachádza tiež centrálny vysávač, ako aj centrálny zhod špinavého prádla do práčovne. Dom sa nachádza na krásnom pozemku o ploche 988 m2. Na pozemku je vybudovaný bazén s kompletnou technológiou, ako aj veľký záhradný dom. Je tu tiež závlahový systém na trávnik a výsadbu napojený na studňu. Z hľadiska zebezpečenia budúci majiteľ určite ocení bezpečnostný systém napojený na telefón, ako aj rozvody pre kamerový systém. Dom je k dispozícií ihneď, nakoľko je už nejaký čas nevyužívaný.

Viac info Ing. Peter Smatana, tel.: 0905 123 776.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
988 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
281 m2
Zastavaná plocha:
331 m2
Stav:
úplne prerobený
Balkón:
áno
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Rok výstavby:
2009
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - podlahové:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti